Merhaba Filmseverler. Bu listemizde 2018’de en çok izlenen 10 Türk Filmi listenisini sizler için derledik. Veriler 22.12.2018 tarihi itibariyle Box Office Türkiye sitesinden alınmıştır. İyi seyirler…

2018’in en çok izlenen 10 Türk filmi şöyle sıralandı:

Hedefim Sensin: Hayatını İstanbul sokaklarında çif köfte satarak geçiren Zekeriya Taştan’ın komik hikayesi.
Çakallarla Dans 5: Çakallarla Dans serisinin son filmi.
Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?: Bir Youtuber olan Enes Batur’un hikayesini izliyoruz. Artık Youtuberlar da film çekmeye başladı.
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası: Çocukların ilgiyle izlediği Rafadan Tayfa çizgi filminin sinemaya uyarlanmış hali.
Aile Arasında: Harika bir Engin Günaydın filmi. Mutlaka izlenmeli.
Deliha 2: Başrolünde Gupse Özay’ın olduğu film. Zeliha’nın en büyük hayali aşçılıktır ve bunu gerçekleştirmek için herşeyi yapar.
Yol Arkadaşım 2: Yol Arkadaşım 2, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın  komedi türündeki Yol Arkadaşım filminin devamıdır. İkilinin başından geçen komik olaylara tanık oluyoruz.
Ailecek Şaşkınız: Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın son filmi. Zengin bir ailenin çocukları olan ikilinin başından geçen maceraları izliyoruz.
Arif V 216: Cem Yılmaz’ın yeni bilim kurgu filmi. Gora ve Arog’dan sonra Arif V 216 70’li yıllara gidiyor ve arif ve 216’nın maceralarına tanık oluyoruz.
Müslüm: En çok izlenen film özelliğini onuna kadar hak eden bir yapım. Müslüm Gürses’in hayatını konu alıyor. Müslüm Gürses hayatının bir film yapılmasına karşıydı. Neden karşı olduğunu filmi izleyince daha çok anlıyoruz. İnanılmaz bir hayat hikayesi…

Listemizi beğendiyseniz 2017’de En Çok İzlenen 10 Türk filmi listemize de göz atabilirsiniz.

2019’un En Çok İzlenen 10 Türk filmi listemiz yayınlandı.

İlginç haberler sitemiz Relaks Haber enteresan içerikleriyle sizi bekliyor.

2018’de En Çok İzlenen 10 Türk Filmi İzle

About The Author
-

3 yorum

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>