Merhaba filmseverler. Corona virüsü (Wuhan virüsü) salgınıyla gündeme gelen salgın hastalıklarla ilgili olan bu listemizin konusu, “sinema tarihindeki en iyi salgın hastalık filmleri (13 film)” Listede olması gerektiğini düşündüğünüz filmler varsa lütfen yorumlarda belirtin.

Disclaimer: “Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act? 1976, allowance is made for “fair use” for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use.”

Please contact us first if you have any issue with the video;
➤ eniyifilmlisteleri@gmail.com

Tüm resimler ve videolar, Youtube ‘’Genel Kullanım’’ ve ‘’Adil Kullanım’’ ‘anlaşması kapsamında kullanılmaktadır.Telif Hakkı ihlali yapılmamıştır, aksini düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin:
➤ eniyifilmlisteleri@gmail.com

Film izleyenlerin mutlaka bir “en”ler listesi vardır. Biz de bu kanalımızda genel izleyici kanısına ve filmlerin türlerine göre en iyi film listeleri oluşturduk. Görüş ve önerileriniz bize yol gösterecektir. İyi seyirler…

➤ Abone olmak için lütfen tıklayın. https://www.youtube.com/eniyifilmlisteleri/?sub_confirmation=1

  • * *

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

En İyi Salgın Hastalık Filmleri listemizi beğendiyseniz Ölümcül Hastalık Konulu En İyi 12 Film listemize de mutlaka göz atın.

➤ Instagram: www.instagram.com/en_iyi_film_listeleri
➤ Facebook: https://www.facebook.com/filmozet/
➤ Web sayfamız: http://filmlistem.net

2019’da En Çok İzlenen 10 Türk Filmi listemize mutlaka göz atın.

En İyi Salgın Hastalık Filmleri (13 Film)

About The Author
-

1 Yorum

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>