Merhaba filmseverler. Bu listemizin konusu “En İyi Cem Yılmaz Karakteri Hangisi?” Cem Yılmaz gerek kendi filmlerinde gerekse başka filmlerde birçok role büründü. Canlandırdığı karakterler günlük hayatta kullandığımız birçok repliği hayatımıza kattı. Son dönemde Cem Yılmaz hepsiburada reklamlarında da oynadı. İzleyelim ve kararı beraber verelim.

Herşey Çok Güzel Olacak / Altan

Altan karakteri yalancı, hırsız, sorumsuz, gamsız bir karakterdir. Amacına ulaşmak için herkesi, herşeyi manipüle eder, tek amacı barı açmak, ayla ile arasını düzeltmek ve babasını yanına almaktır.

Vizontele / Fikri

Müteahhit fikri tam bir üçkağıtçıdır. Künyesi en önemli aksesuarıdır. Hayvensever katırcı bedrinin torunudur. Ankarayı avucunun içi gibi bilir. Devam filmlerini çok sever. Ayhan Işık ve Sadri Alışık’ı çok iyi tanır.

Vizontele'den Müteahhit Fikri
Vizontele Fikri

GORA / Arif

Kendisi uzaylılar tarafından kaçırılmış bir türktür, evet tarafından… Herkesle kolayca iletişim kurar. Hem üçkağıtçı hem delikanlıdır. Japonları akıllı oldukları için sever. Kendisine göre dünyada iki tip erkek vardır: birincisi onun gibi anlayışlı, yakışıklı, iyi kalplı, ikincisi de Brad Pitt tipi.

GORA / Erşan Kuneri

O bir efsane. Filmlerinde oynayacağı oyuncuları titizlikle seçer. Mavi don olmazsa olmazıdır. Filmlerine hiç düşünmeden süper isimler bulur. Dışarıda tank gördüğünde “hayırdır kutlama mı” var diyecek kadar naif ve iyi kalplidir. Tevkifle tebriği birbirinden ayırt edebilir. “En İyi Cem Yılmaz Karakteri Hangisi” anketine ciddi bir etkisi olacağı aşikar.

Filmlerine hiç düşünmeden süper isimler bulan Erşan Kuneri
Efsane Erşan Kuneri

GORA / Komutan Logar

Hiperoptik baskuler dondurucuyu kullanırken insanları “başınıza gözünüze dikkat edin” diye uyaran bir komutandır. Dünyalılardan hiç hazzetmez. Dahşan affıyla dışarı çıkmıştır. Goralıların %60’ının gerizekalı olduğunu düşünür. Alev topunu babası değil kendisi göndermiştir.

Organize İşler / Müslüm Duralmaz

Golfün belirli bir zümreye ait olmadığını iddia eden sporsever bir mafya babasıdır. Vidyonun ne kadar güzel bir alet olduğunu bilir. Kendisine hıyar denilmesinden ve ve kendisine deli taklidi yapılmasından pek hoşlanmaz. İnsanların kafasında iki soru işareti olduğunu düşünür. 1. Dayak nedir, 2. Neden atılır?

Hokkabaz / İskender

Gözlüğün kendisi için aksesuar olduğunu düşünen bir hokkabazdır. “Emekli havacı üsteğmen sait günaydın ruhuna Fatiha’nın oğludur. İskender naiftir, babasının karşı çıkmasına rağmen hayallerinin peşinden gitmiştir. Babasına kırgındır ama onu çok sever. 10 numara bir arkadaşa sahiptir.

AROG / Kaaya

Her türlü gelişmişliğe karşı olan biridir Kaaya. Muhtemelen “başımıza icat çıkarma” lafı kendisinden çıkmıştır. Göklerden gelen ziyaretçileri pek sevmez. Kaliteli futbolcuları bulan iyi bir scoot ekibi vardır.

Yahşi Batı / Aziz Bey

Haramidere’den Çatapat Ahmet’in ve Kasımpaşa’dan Apaçi Selim’in arkadaşıdır. Kolanın mucididir. Kendisini her türlü zorluktan koruyan bir muskası vardır. Suzan vandayk hayranıdır. Şerif loyttan elması almak için elinden gelen herşeyi yapar.

Haramidere’den Çatapat Ahmet’in ve Kasımpaşa’dan Apaçi Selim’in arkadaşı Aziz Vefa
Yahşi Batı’dan Aziz Vefa

Av Mevsimi / İdris

Bakış açısının çok önemli olduğunu düşünen bir dedektiftir. Sinirlidir, asabidir, karısını çok sever ama boşanmıştır. Kadınların güzel ama zehirleyerek öldüren bir tür olduğunu düşünür.

Pek Yakında / Zafer

İşi bırakmak isteyen bir korsan cd satıcısıdır. Amacı oyuncu olmaktır ama rol aldığı Eşkiya filminde fazla gaza geldiği için bu hayalinden vazgeçmek zorunda kalmıştır. Karısını çok sever ve onun için herşeyi yapar.

Ali Baba ve 7 Cüceler / Ali Şenay

İnovatif bir kişilik olan Ali Şenay, aynı zamanda Şenay cüccaciye’nin kurucusudur. Ülkemizi ve kültürümüzü uluslararası arenada tanıtmak için Sofia garden internationala katılmıştır.

Ali Baba ve 7 Cüceler / Boris Mancov

Karizmatik bir bulgar işadamıdır. Aynı zamanda kenan memedov’un asker arkadaşıdır. İnsan avlamayı seven bir kişiliktir.

İftarlık Gazoz / Cibar Kemal

Gazoz üreticisidir. Allah günah yazmasın orucunu zor tutar, hatta tutamaz bozar. “Allah dünyayı yarattı, Atatürk düşmandan kurtardı” hayat felsefesidir.

Bu listemizi beğendiyseniz “Son 10 Yılın En Çok İzlenen 10 Türk Filmi” listemize de mutlaka göz atın.

➤ Abone olmak için lütfen tıklayın. https://www.youtube.com/eniyifilmlisteleri/?sub_confirmation=1

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

➤ Instagram: www.instagram.com/en_iyi_film_listeleri
➤ Facebook: https://www.facebook.com/filmozet/

En İyi Cem Yılmaz Karakteri Hangisi?

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>