Fragmanlarını da izleyebileceğiniz bu listemizde En İyi 11 Nükleer Savaş Filmi ni sizler için derledik. Listede yer alması gerektiğini düşündüğünüz filmler varsa lütfen yorumlar kısmında belirtiniz.

Bu filmler, göreceğiniz en korkutucu (ve rahatsız edici) nükleer savaş filmlerinden bazıları. Kanlı bir savaş veya korku filminden çok daha ürperticidirler çünkü hepsi bu savaşların mümkün olabileceğini gösteriyor. Nükleer savaş tehdidi Sovyetler Birliği’nin çöküşüyle ​​bir miktar azalmış olsa da, bu nükleer savaş filmler i paranoyayı ve Soğuk Savaş’ın yeni doğan korkularını hatırlıyor. Bu nükleer savaş filmlerinin tümü gerçekten mükemmel savaş filmleridir, ancak – bazıları sizi uykusuz bırakabilir. En az rahatsız edici durumdan kesinlikle en üzücü korku uyandıran sıraya göre, burada 11 nükleer savaş filmi var.

Nükleer savaş filmleri derken son dönemde bu konuyla ilgili çekilen Chernobyl dizisini de es geçmeyelim. Diziyle ilgili videomuzu izlemek için lütfen tıklayın.

Eğlenceli haber sitemize göz atmak için lütfen tıklayın.

En İyi 11 Nükleer Savaş Filmi (Fragmanlarıyla)

About The Author
-

1 Yorum

  • Giuseppe Matera
    Reply

    I like what you guys are up too. Such clever work and reporting! Keep up the superb works guys I¡¦ve incorporated you guys to my blogroll. I think it’ll improve the value of my site 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>